سامانه پرانا


لذت معامله به کمک اطلاعات جامع تحلیلی برگرفته از هوش مصنوعی و کارشناسان خبره بازار در سامانه معاملات آنلاین اختصاصی کارگزاری تدبیرگران فردا.

قابلیت های منطبق با نیازهای روز بازار از جمله دسترسی به اطلاعات بنیادی شرکت ها، ابزار جامع تحلیل تکنیکال، سیستم آلارم دهی هوشمند و سایر امکانات خاص، این سامانه را به گزینه ای مناسب برای حرفه ای ها و مبتدی ها بدل کرده است.

سامانه سهام یاب

سهامیاب شبکه هوشمند سرمایه گذاری و اطلاع رسانی بورس ایران است که تلاش نموده است تا در کنار اطلاع رسانی آخرین وضعیت بورس، آخرین معاملات شرکت ها، اخبار و اطلاعیه های آنها و ... محیطی یکپارچه برای به اشتراک گذاری ایده ها و نظرات کاربران گرامی را فراهم کند.

کلیه کاربران شبکه اجتماعی سهامیاب می توانند با افتتاح حساب در کارگزاری تدبیرگران فردا، در سایت سهامیاب علاوه بر امکاناتی نظیر دسترسی شبکه اجتماعی، ابزار تحلیل تکنیکال و دسترسی به مطالب تحلیلی، اقدام به خرید و فروش سهام نمایند.

سامانه اکسیر

سامانه اکسیر نسل جدید سامانه های معاملاتی شرکت رایان هم افزا با قابلیت تقسیم سفارش، دسترسی به نسبت های مالی و مشاهده قدرت خریدار و فروشنده می باشد که امکان خرید و فروش آنلاین را برای مشتریان فراهم نموده است. این سامانه قابلیت معامله ابزار های مشتقه از جمله آتی و اختیار معامله را دارا می باشد.