سایر خدمات

ملی
0102491830009
سامان
801-40-966335-1
ملت
1347204010
پارسیان
1220-21-9409-7
تجارت
0245900104
رسالت
10-4364957-1
خاورمیانه
1005-11-040-008007001
ملت (ویژه بورس انرژی)
4966051304
تلفن: 82428
فکس: 88798734
ایمیل: info@tfbroker.com
نشانی: تهران، خیابان گاندی، نبش کوچه 23، شماره 73
+
-

بورس کالا

بورس کالا و ابزار های نوین مالی مورد استفاده در آن را می توان یکی از مهمترین زنجیره های فرآیند گسترش و توسعه بازارها دانست که در پاسخ به نیاز اقتصاد به افزایش شفافیت و اطلاع رسانی، مدیریت ریسک ناشی از نوسان قیمت، سازماندهی بازارها در جهت ارتقای کارایی و کاهش هزینه های مبادله ظهور یافته اند. 
کارگزاری تدبیرگران فردا ارائه دهنده انواع خدمات در این حوزه از جمله انجام معاملات، آموزش، مشاوره در زمینه صادرات کالا و همچنین تامین کالای مورد نیاز مشتری می باشد.
بیشتر

معاملات آتی

امروزه بازار معاملات مشتقه طرفدارانی زیادی پیدا کرده است. در کشورمان نیز معاملات آتی که یکی از انواع معاملات مشتقه می باشد به خصوص روی دارایی پایه سکه طلا رونق زیادی به وجود آورده است و باعث شده علاقه مندان به بازار طلا دیگر تمایلی به بازار نه چندان شفاف نقدی نداشته باشند و از طریق بورس اقدام به خرید و فروش این دارایی نمایند. به طور خلاصه قرارداد آتی را اینگونه تعریف می کنیم که قراردادی است که فروشنده بر اساس آن متعهد می شود در سررسید تعیین شده، مقدار معینی از دارایی پایه (به عنوان مثال سکه تمام بهار آزادی) را به قیمتی گه هم اکنون تعیین می کند بفروشد و در مقابل طرف دیگر قرارداد متعهد می شود آن مقدار دارایی پایه را خریداری کند. کلیه عملیات فوق تحت مقررات و نظارت بورس صورت خواهد گرفت و تدابیر لازم جهت جلوگیری از امتناع هر یک از طرفین از انجام تعهد اتخاذ گردیده است. 
کارگزاری تدبیرگران فردا کلیه خدمات مربوط به این نوع معاملات را به مشتریان خود ارائه می نماید و مشتریان می توانند با استفاده از سامانه آنلاین با بالاترین سرعت به معامله در این بازار جذاب بپردازند.
بیشتر

بورس انرژی

بورس انرژی به عنوان چهارمین بورس کشور در حوزه های اوراق سلف برق، اوراق مبتنی بر کالاهای حامل انرژی مانند زغال سنگ و نفت، انرژی های سبز همچون انرژی خورشیدی و همچنین معاملات فیزیکی کالاهای حامل انرژی، پس از موافقت شورای عالی بورس و اوراق بهادار، بعالیت رسمی خود را از اسفند ماه سال 1391 با معاملات زغال سنگ، قطران و اوراق سلف موازی برق آغاز نمود.
با راه اندازی بورس انرژی، امکان خرید و فروش انرژی، تامین مالی برای تولیدکنندگان، تامین انرژی برای توزیع کنندگان و مصرف کنندگان ، کشف قیمت روزانه انرژی، پوشش ریسک، شفافیت معاملاتی، تسهیل در تبادلات انرژی و کاهش هزینه های معاملاتی در بخش مبادلات انرژی فراهم گردیده است.
بیشتر

تامین مالی

بازار سرمایه مکان مناسبی برای حضور شرکت های معتبر سهامی عام و انجام مراحل پذیره نویسی، سرمایه گذاری، افزایش سرمایه،انتشار اوراق مشارکت و صکوک و ... توسط این شرکت ها می باشد.
شرکت کارگزاری تدبیرگران فردا آماده ارایه خدمات تخصصی عرضه اوراق بهادار و پذیرش سهام شرکت ها در بورس و فرابورس و همچنین راهنمایی و مشاوره پیرامون تامین مالی از طریق انتشار اوراق مشارکت و صکوک می باشد. از مهمترین سوابق پذیرش کارگزاری می توان به شرکت های کی بی سی، اعتلای البرز، ارتباطات سیار، سبحان دارو و تولیدات پتروشیمی قاعد بصیر اشاره کرد.
بیشتر